סיטונאות

החזון שלך הוא המשימה שלנו. יחד איתך ועם מעצבי הבית של מפעל ייצור המצעים היחידי בישראל, נעצב סטים מושלמים. מצעים עשויים בדים עשירים, מחומרים טבעיים, אריגות יוקרתיות, ותהליכי ייצור שעומדים בתווי התקן המחמירים בעולם.

תהליך שלם ללא קיצורי דרך, להגשמת המוצר האידיאלי עבור הלקוחות שלך. כאן מתרחש הקסם (בלי התסכול שכרוך בעבודה בשלט רחוק עם יצרנים מחו’ל), אנחנו הגב ונלווה אותך בכל התהליך.

תמונה של חוטי תפירה
מלונאות וצימרים

מלונאות וצימרים

50 שנות ייצור וייצוא של מצעים מפנקים, למיטב מלונות הבוטיק ורשתות היוקרה ברחבי העולם.

לא רק לטירות באירופה, וקרוזים יוקרתיים, גם לך נשמח לספק מצעים וכלי מיטה עשויים בדים עשירים ורכים, שיעניקו לאורחי המלון שלך חוויית שינה מפנקת – תוך כדי עמידה בכביסות תעשייתיות מרובות (כנהוג בבתי מלון וצימרים).

אנחנו כאן עבורך, כדי לבחור יחד את המוצרים המצויינים בעולם (שמיוצרים בישראל – במפעל שלנו) ולהעניק לך שירות יעיל במחירים שיפתיעו אותך.

ועדי עובדים

50 שנות ייצור של מצעים משובחים לחברות טקסטיל בארץ ובעולם תוצרת כחול לבן, מקנות לנו ידע וכלים להעניק לך מוצרים איכותיים, ושירות מקצועי ולבבי.

בין אם בבחירת שי לחגים, או קופונים לימים המיוחדים בארגונך. יחד איתך נבחר מתנות מושלמות שיעצימו את החוויה וההתלהבות של העובדים בימי העשרה ופנאי ויהלמו את תקציבך.

ועדי עובדים

ליצרת קשר השאירו פרטים

עגלת קניות
התחילו להקליד כדי לראות מוצרים שאתם מחפשים.
חנות
רשימת משאלות
0 סל קניות
החשבון שלי
דילוג לתוכן